Grafika publikace František Kaván / Život a dílo

Měli jsme potěšení zpracovat prestižní publikaci vydanou ke kombinovanému výročí 150 let od narození a 75 let od úmrtí malíře a básníka Františka Kavána a zároveň k výročí 60 let trvání Kavánovy galerie. Obsah představuje soubor Kavánovy korespondence s osobnostmi své doby a obrazy z Krkonošského muzea v Jilemnici, z galerie Kodl Praha a několika soukromých sbírek.  

 

 

Právě jsme dokončili

Obrazová publikace pojednávající o unikátní kreslené velkoformátové Hüttelově mapě z roku 1580 patřící do sbírek Krkonošského muzea ve Vrchlabí. 

Velkoformátová upoutávka na čokoládové kuličky prezentovaná formou osobního poselství pro prezentace na cateringových akcích. 

Nový vizuální styl pro vzdělávací environmentální centrum Zlínského kraje. Webdesign, E-mailing, Zpravodaj, elektronické šablony. 

2123

Sektor chemického průmyslu

Jsme specilisté na propagaci malých a středních firem v chemickém průmyslu, ať obchodních, výrobních či dodávajících technologie a laboratorní vybavení. 

Sektor regionů a územních celků

V regionech se specilizujeme na tvorbu vizuálních stylů zaměřených na propagaci turismu a místních atraktivit a periodicky se opakujících akcí.