Ukázky našich prací

Vybrali jsme pro vás ukázky našich prací a roztřídili je do několika sekcí. Vše jsou realizované práce, nepodporujeme podivnou praxi vystavování smyšlených "nerealizovaných" zakázek pro známé firmy.
 

 • ZNAČKY A VIZUÁLNÍ FIREMNÍ STYLY
  Při práci se značkami rozlišujeme několik úrovní: můžeme vytvořit zcela novou značku, graficky vyladit zavedenou značky nebo ji jen zjednodušit. Vždy se snažíme posunout značku tam, kde ještě nikdo před námi nebyl. Právě u značek a firemních stylů jsme rádi, když si na konci práce můžeme oddychnout se slovy: "Jednoduše dobrý design!" Několik takových prací jsme vám připravili k posouzení. 
  Ukázky můžete vidět v sekci značky a vizuální styly.
   
   
 • REKLAMA, INZERCE, POUTAČE
  Do této sekce jsme zařadili ukázky všech prací, vyjma tiskovin a webdesignu. Najdete tu inzeráty, reklamní poutače, billboardy, obaly, certifikáty, šeky, pozvánky i piktogramy.
  Ukázky můžete vidět v sekci reklama.
   
   
 • PUBLIKACE, KATALOGY, BROŽURY A JINÉ TISKOVINY
  Stále velmi oblíbená forma, jak dostat poselství k lidem, které potřebujete. Je to tak jednoduché: stačí dobrý nápad a vhodný formát. Dnes už nemusí jít jen o tisk na papír, ale o nejrůznější typy digitálních formátů. Prohlédněte si různé materiály, které prošly naší stylizací - brožury, letáky, noviny, knihy i katalogy.
  Ukázky můžete vidět v sekci publikace, tiskoviny.
   
   
 • INTERNET, ESHOPY, DIGITÁLNÍ MÉDIA
  Otevřete okno do celého světa. Právě nyní je vhodná doba posunout internetovou prezentaci a přizpůsobit ji nejrůznějším typům zobrazovacích zařízení, od klasického stolního displeje přes notebooky a tablety až po mobilní telefony. Responzivní web si zaslouží dobrou grafiku, ale klíčem je především logika. Vše do sebe musí perfektně zapadat a věřte, že nejlepší on-line nápady jsou ty nejjednodušší. Prohlédněte si několik našich nápadů v oblasti webdesignu.
  Ukázky můžete vidět v sekci internet.