Publikace, tiskoviny

Kniha František Kaván - život a dílo

Návrh a sazba knihy František Kaván – život a dílo podtrhuje význam malíře a básníka F. Kavána v českém umění. 

Broužura 500 let Opatovického kanálu

K výročí 500 let technické památky Opatovický kanál jsme vytvořili grafický návrh brožury, která mapuje historii, technické řešení a přírodní biotop této stavby. 

Sazba knihy Dějiny Skutče

Obsáhlá kniha Dějiny Skutče vyžadovala vysoké nároky na grafický návrh a sazbu při zachování dlouhodobě atraktivního vzhledu. 

Kniha Krkonošské čumáčky a zobáčky

Pro žáky základních škol jsme graficky zpracovali knihu, kde o hádanky a kvízy není nouze. 

Návrh brožury Šumava - místo neopakovatelných zážitků

Sazba brožury Šumava – místo neopakovatelných zážitků vychází z vizuálního stylu tiskovin, který jsme vytvořili. Tiskovina je zaměřená na nabídku šumavských míst, aktivit, akcí, služeb a výrobků od jara až do podzimu. 

Sazba novin Doma v regionech 2015

Asociace regionálních značek, o. s. (ARZ) každoročně vydává noviny, které představují novinky v jednotlivých regionech, akce na mezinárodní, národní i regionální úrovni. 

Sazba novin Poctivě vyrobené ve Zlínském kraji - léto 2015

Letní vydání novin spolku Líska v roce 2015 ukazuje, že předávání informací prostřednictvím novin je efektivní. 

Návrh skládaček Šumava pro cílové skupiny návštěvníků

Návrh a sazba skládaček, které jsou určené pro různé cílové skupiny návštěvníků Šumavy, vychází z vizuálního stylu tiskovin, který jsme navrhli. Tiskovina je zaměřená na nabídku šumavských míst, aktivit, akcí, služeb a výrobků. 

Grafický návrh brožury pro Lázně Bohdaneč

Lázeňské město se představuje a popisuje historii, lázeňství a zajímavosti ze svého okolí. Grafický návrh brožury vychází z jednoduchých kubistických prvků, které jsou použité ve vizuálním stylu města. 

Sazba novin Doma na Šumavě 2015

Regionální rozvojová agentura Šumava vydává dvakrát ročně noviny, které představují novinky v regionu, nabídky výrobců, služeb a dalších subjektů nebo i akce v letní a zimní sezóně.