GÓROLSKO SWOBODA regionální produkt

Značka

Hnědo-oranžová rozeta v logu značky znázorňuje charakteristický a současně tradiční motiv pro górolské zdobení ve dřevě. Nepravidelná kontura ornamentu odkazuje na ruční práci, osobní přístup a historickou patinu, která je známkou dlouhodobého používání a kvality. Logo je doplněno názvem značky ve třech jazykových mutacích.

Značka je navržena ve dvou tvarových variantách – uživatelské a formální. Uživatelská varianta se používá k označování výrobků, propagaci vlastního projektu koordinátorem a výrobci, ale i při formální prezentaci pouze koordinátorem projektu. Formální varianta je určena pro formální prezentaci, propagaci projektu a užití (například certifikáty, vizitky, lavičkové papíry) pouze koordinátorem projektu.

Cílem zavedení značky je zviditelnit málo známý region Górolsko Swoboda a pomoci zdejším výrobcům. Značka usnadní orientaci zákazníkům – a to jak turistům, kteří si chtějí odvézt skutečně pravý suvenýr z regionu Górolsko Swoboda, tak místním obyvatelům, kteří chtějí nákupem podpořit především „své” výrobce. Značení pomůže zamezit výrobcům mimo region ve „zneužívání” názvů a symbolů spojených s regionem Górolsko Swoboda.

Klient: PZKO Jablunkov