Grafika publikace František Kaván / Život a dílo

Měli jsme potěšení zpracovat prestižní publikaci vydanou ke kombinovanému výročí 150 let od narození a 75 let od úmrtí malíře a básníka Františka Kavána a zároveň k výročí 60 let trvání Kavánovy galerie. Obsah představuje soubor Kavánovy korespondence s osobnostmi své doby a obrazy z Krkonošského muzea v Jilemnici, z galerie Kodl Praha a několika soukromých sbírek.  

 

 

Právě jsme dokončili

Obrazová publikace pojednávající o unikátní kreslené velkoformátové Hüttelově mapě z roku 1580 patřící do sbírek Krkonošského muzea ve Vrchlabí. 

Velkoformátová upoutávka na čokoládové kuličky prezentovaná formou osobního poselství pro prezentace na cateringových akcích. 

Nový vizuální styl pro vzdělávací environmentální centrum Zlínského kraje. Webdesign, E-mailing, Zpravodaj, elektronické šablony. 

2123

Sektor chemického průmyslu

Jsme specilisté na propagaci malých a středních firem v chemickém průmyslu, ať obchodních, výrobních či dodávajících technologie a laboratorní vybavení. 

Doporučujeme: Fotobanka, kterou určitě využijte

Fotobanka i-Stockphoto.com nabízí ve své databázi již přes 11 miliónů fotografií za velmi příznivé ceny. Všem našim klientům rádi poradíme, jak provést předplacení kreditu pro čerpání fotografií. 

Sektor regionů a územních celků

V regionech se specilizujeme na tvorbu vizuálních stylů zaměřených na propagaci turismu a místních atraktivit a periodicky se opakujících akcí.  

Praktická typografie

Doporučujeme: "Praktická typografie"

Kniha s mnoha praktickými ukázkami kvalitně provedené sazby. Nově jsou zařazeny základy internetové typografie. 

Doporučujeme: online "Pravidla pravopisu"

Nejste si jisti češtinou při volbě slova či jeho tvaru? Ověřte si ho na spolehlivém webu s pravidly českého pravopisu www.pravidla.cz